Akademik Kadro

DEK anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise eğitim programları k12 bütünlüğü içerisinde devam eder. Uygulayarak ve yaşayarak öğrenme, farklılaştırılmış öğretim, proje tabanlı ve tam öğrenme yaklaşımları ve dijital destek programlarımızla öğrencilerimizde kalıcı bir gelişim sağlıyoruz.

 

Öğretmenlerimizin hepsi seçilerek, liyakatına dikkat edilerek kuruma kabul edilirler. Akademik kadroyla uzun yıllar birlikte çalışmak hedeflenir. Genel öğretmen profilini özellikle matematik, fen ve edebiyat bölümlerinde uzun yıllar tecrübesi olan, alanında özel çalışmalar yapmış ve öğrencilerin sınav başarılarının önemini kavramış öğretmenlerimiz oluşturur.

 

Branş öğretmenlerimiz ve ek programlardaki robotik, kodlama, güzel sanatlar öğretmenlerimizin hepsi konularında uzman, öğrencilerimizin pedagojik gelişimlerine yönelik program içeriği oluşturabilecek niteliktedir. Dokuz Eylül Kolej olarak temel derslerin yanında ek programlara, ulusal ve uluslarası projelere, yaz okulu programlarına ve akademiye yönelik etkinliklere yüksek önem veririz. Bu etkinlik ve programların tamamı nitelikli akademik kadromuz tarafından yürütülür.

Resim 19
Resim 20
Resim 20
Resim 20

DEK’ten haber almak İstiyorum!Ticari Elektronik İleti İznini ve Aydınlatma Metnini okudum ve izin veriyorum.