YKS Sonuçları Açıklandı!


Tüm öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz,
her zaman DEK ailesinin bir ferdi olacaksınız!

 

DEK'te Sanat, Spor, Teknoloji ve Akademik Destek Dolu Yaz Okulu Başlıyor! ☀️


İzmir’ in en yeşil kampüsü Dokuz Eylül Koleji – Gaziemir kampüsünde eğlence dolu yaz okulu 2 Ağustos ta başlıyor! 6-13 yaş aralığında, uygun  seviye gruplarında; Yüzme, sörf, cimnastik, temel hareket becerileri, capoeira,  okçuluk ve satranç dersleriyle spor dolu; Görsel sanatlar, seramik, tasarım, müzik ve drama atölyeleriyle sanat dolu; Lego – Robotik ve bilişim teknolojileri dersleriyle teknoloji dolu; İngilizce, hızlı okuma, deney ve bilim dersleriyle akademik destek dolu bir yaz için, DEK sizleri bekliyor.

 

Dokuz Eylül Koleji – Gaziemir kampüsünde eğlence dolu yaz okulu 2 Ağustos ta başlıyor!
6-13 yaş aralığında, uygun  seviye gruplarında;
Yüzme, sörf, cimnastik, temel hareket becerileri, capoeira,  okçuluk ve satranç dersleriyle spor dolu;
Görsel sanatlar, seramik, tasarım, müzik ve drama atölyeleriyle sanat dolu;
Lego – Robotik ve bilişim teknolojileri dersleriyle teknoloji dolu;
İngilizce, hızlı okuma, deney ve bilim dersleriyle akademik destek dolu bir yaz için, DEK sizleri bekliyor.

Başarıya Destek, Bir DEK Geleneğidir!


LGS puanınızı yüzde yüze varan burslarımızla destekliyoruz!

 

DEK Telafi Yaz Programı Başlıyor!☀️


Eğlenerek öğrenmeye devam edeceğimiz; sanat, spor ve teknoloji dolu bir yaz bizi bekliyor. 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7. sınıflara özel gerçekleştirilecek ilk dönem yaz programımız 21 Haziran'da! Detaylı bilgi edinmek için: 0232 274 30 30.

 

DEK Lise Öğrencilerine TEMA’dan Sıfır Atık ve Çevre Koruma Eğitimi


TEMA Vakfı çalışmalarını 81 ilde, 900 bini aşkın gönüllünün desteğiyle sürdüren bir kuruluştur. “Doğal varlıkları korumak için daha yapacak çok işimiz, gidecek çok yolumuz var. Yaparız, yeter ki gönüller bir olsun!” düşüncesiyle hareket eden TEMA’nın doğaya #GönlünüVer kampanyasına DEK Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri Coğrafya öğretmenleri Jülide Gizem Aşkale liderliğinde destek oldu.

Kampanya dahilinde okulumuzda ağırladığımız TEMA Konak Bölge Sorumlusu Murat Çıtır’ın verdiği eğitimle 12. sınıf öğrencilerimiz sıfır atık ve çevre koruma konularında bilinçlendi.

DEK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün 18 Mart Törenine Ev Sahipliği Yaptı


Dokuz Eylül Koleji olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Töreni programı kapsamında, Gaziemir Şehit Serhat Sığnak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni konferans salonumuzda ağırladık.
Gaziemir Kaymakamı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Gaziemir devlet erkânı ve protokolü, özel ve resmi okul yöneticilerinin katılım gösterdiği törenin ev sahipliğini yapmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz.

DEK Yüzücüleri Milli Takım Seçmelerinde


19 – 21 Mart tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşen Türkiye Turkcell Genç ve Açık Yaş Uzun Kulvar Milli Takım Seçmesi’ne katılan DEK Yüzme Takımı’ndan öğrencilerimiz Emre Akar, Ege Kaya, Azra Akı, Alptuğ Aşnaz’ı ve antrenörleri Altay Oygüç ve Ecem Oygüç’ü tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

 

DEK ‘Okulum Temiz Belgesi’ Almaya Hak Kazandı


Dokuz Eylül Koleji Türk Standartları Enstitüsü’nün 'Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Belgelendirme Programı'nın şartlarını yerine getirerek 'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazanmıştır. Pandemi süresince tüm öğrencilerin, öğretmenlerin ve çalışanların sağlıklı günler geçirmesi dileğiyle.

 

 

Erken Kayıt Görüşmeleri Başladı


Tüm sınıf kademelerine yönelik 2021–2022 yılı erken kayıt görüşmelerimiz başlamıştır. Belirlenen kontenjanlar hızla dolmaktadır. Başvuru yapmak, görüşme randevusu almak ve detaylı bilgi edinmek için: 0 232 274 30 30.

2021–2022 Eğitim-Öğretim Ücretleri Açıklandı


Kademelerin öğrenim, yemek ve kayıt ücretleri; burs olanakları ve şartları ile ilgili detaylı bilgi için Başvuru menüsünde bulunan Okul Ücreti ve Burs Olanakları sayfamızı ziyaret ediniz.

Öğrencimiz Azra Akı Yüzme Milli Takımı’nda


2020 yılı Şubat ayında yapılan seçme müsabakalarında milli takıma girme başarısı gösteren Azra Akı, bu yıl 18 - 21 Şubat tarihlerinde 2.si düzenlenen Uluslararası Turkcell Edirne Kupası Yüzme Müsabakası’nda antrenörlerimizden Ecem ve Altay Oygüç ile ülkemizi temsil etti. Kendisini ve antrenörlerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Ada Acaroğlu'ndan Türkiye Birinciliği


Fransızca Öğretmenleri Derneği ve Özel Tevfik Fikret Okulları tarafından düzenlenen “Les profs de Français, j’adore!” adlı ulusal yarışmada 2. sınıf öğrencimiz Ada Acaroğlu Türkiye 1.si olmuştur. Öğrencimizin başarısını tebrik ederiz.

 

DEK Anaokulu renklerine kavuştu!


DEK Anaokulu 15 Şubat’ta yüz yüze eğitime başladı. Pandemi koşullarına uygun olarak tasarlanan ders programları ve 40.000 m²'lik kampüs içinde yer alan açık hava derslikleri ile eğitim süreci devam ediyor. Detaylı bilgi için Anaokulu sayfamızı ziyaret edebilir, görüşme randevusu almak için Görüşme Talebi formumuzu doldurabilirsiniz.

 

DEK’ten haber almak İstiyorum!Ticari Elektronik İleti İznini ve Aydınlatma Metnini okudum ve izin veriyorum.