Okul Liderleri

Okulun temel işlevlerinden biri, herkesin öğrenmesini sağlamaktır. Okul, sadece öğrenciler için değil, öğretmenler, veliler, çalışanlar ve toplum için en önemli öğrenim kurumudur. DEK’in okul liderleri, söz konusu öğrenimlerin gerçekleşebilmesi için gerekli kaynakları sağlayan, ideal eğitim ortamını tasarlayan ve eğitimi kolaylaştırmaya yönelik liderlik yapan kişilerdir.

resim 7

Hamit BİRBEN

Genel Müdür

resim 7

Hakan SOLMAZ

İlkokul ve Ortaokul Müdürü

Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü’nden 2000 yılında mezun oldu. İzmir’de özel okullarda öğretmen, bölüm başkanı, müdür yardımcısı, müdür başyardımcısı ve okul müdürü olarak görev yaptı. Görev yaptığı kurumlarda eTwining, Tübitak, AB, Erasmus ve toplum hizmeti projelerinde yer aldı. 2019 yılından bu yana Dokuz Eylül Koleji İlkokul ve Ortaokul Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

resim 7

Hakan BAYRAK

Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü

Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. İzmir'de birçok özel okulda öğretmenlik, spor okulları koordinatörlüğü, okul müdürlüğü ve kampüs müdürlüğü görevlerinde bulundu. Çalıştığı kurumlarda TUBİTAK, e-twinning, Comenius projelerine katılım ve ortaklık sağladı.

Alanında edindiği deneyimlerle Dokuz Eylül Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü olarak; Öğrencilerimizi hem akademik, sosyal, kültürel hem de sportif alanda geleceğe hazırlamaya devam edecektir.

resim 7

Betül AYDAR

Anaokulu Müdürü

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi öğretmenliğinden mezun oldu. Uzun yıllar okullarda öğretmen ve yöneticilik pozisyonlarında görev yaptı.

Her çocuk kendi gelişim hikayesinin kahramanı, ailesinin de en kıymetlisidir. Her birinin kendine özgü yeteneklerini ortaya çıkarmak, geliştirmek, yaşam boyu öğrenme ilkesinden hareketle Atatürk'ün izinde, çağdaş, özgüvenli ve mutlu bireyler olarak yarınları inşa etmek amacıyla 2018 yılından bu yana Özel İzmir Dokuz Eylül Kolejinde öğretmen olarak, 2022 yılından beri de Anaokulu Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

resim 7

Peter RAYMOND BEACOCK

Uluslararası Projeler Lideri

19 yıllık ‘Uluslararası Proje ve Etkinlik Koordinatörü’ deneyimi, Sosyal Bilimler yüksek lisansı, TEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretmenliği Belgesi) ve ‘Eğitim Alanında Lisansüstü Sertifikasına sahiptir. Beden eğitmenliği ve ‘BTEC’ spor koçluğunun yanı sıra, uluslararası alanda Karate branşında İngiltere’yi temsil ederek 2.lik derecesi kazanmıştır. Uzmanlık alanları arasında ana pedagojik prensipler, uluslararası iş birlikleri ve eğitim projeleri geliştirme, Erasmus ve Avrupa Birliği projeleri yazma, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde resmi / gayri resmi, yenilikçi / yaratıcı eğitim müfredatları öğretimi verme ve etnografik nitel araştırma eksperliği bulunmaktadır.

DEK’ten haber almak İstiyorum!Ticari Elektronik İleti İznini ve Aydınlatma Metnini okudum ve izin veriyorum.